ROZVRH LEKCÍ NAJDETE PO KLIKNUTÍ NA FIALOVÉTLAČÍTKO "ONLINE REZERVACE CVIČENÍ".

Návod: Po kliknutí na fialové tlačítko budete přesměrováni na online rezervační systém, kde si vpravo v rohu nejprve musíte udělat novou registraci, poté obdržíte potvrzení a heslo na váš email. Znovu se přihlásíte do rezervačního systému pod tímto heslem (můžete si ho pak v nastavení vyměnit za nové) a poté se již můžete libovolně na lekce přihlásit. Pokud budete přihlašovat více lidí pod svým jménem, vždy se musíte znovu na lekci přihlásit. Nelze tam zakliknout možnost např. 1+3 apod.
Pokud je někde napsáno, že lekce začíná např. ve 20h, ale v textu je napsáno od 19:30, tak platí to, co je v textu. Systém nám zatím neumožňuje mezičasy 17:30, 18:30, 19:30 apod. Pokud učíme ve stejný den a ve stejný čas více lekcí, řešíme to touto formou, proto se prosím řiďte časy, které jsou uvedeny v textu.
Pokud Vám z nějakého důvodu rezervace nepůjde, pošlete nám SMS na tel.: 776 661 775 Děkujeme
Místo, kde se lekce koná se, se Vám zobrazí, pokud podržíte kurzor myši na daném okénku (lekci), v případě, že koukáte z mobilu, pak klikněte prstem do daného pole a ukáže se Vám místo konání. 


______

AKTUALITY

Drazí jogíni, z důvodu těhotenství, bude od listopadu 2020 do cca září 2021 ve Znojmě vyučovat lekce jógy pouze můj kolega Jiří Pokorný a občas mě zastoupí má kolegyně z Prahy nebo přijedu i osobně - ovšem pouze výjimečně :)

Děkuji za pochopení.

Vaše lektorka Pavla

______

CENÍK LEKCÍ JÓGY OD 1. 9. 2020

Průchozí permanentky platí na všech místech, kde učíme, kromě Suchohrdel.

  • Pokud máte předplacené soukromé lekce jógy, znamená to, že jsou tyto lekce pravidelně se opakující každý týden. V případě, že se nebudete moci na nějakou z lekcí dostavit, pak vám bude lekce o týden oddálena a to pouze 2x, pokud bude absence více jak 2x, lekce jógy vám propadají (výjimky jsou u dlouhodobých nemocí s potvrzením od lékaře). Peníze za předplacené lekce jógy nevracíme.


  • Na soukromé lekce za Vámi kamkoli rádi přijedeme do 10 km zdarma, poté je taxa 2,50 Kč/1km
  • Ceník pro firmy dohodou